شرکت آبان پارت
2000 240 0933

تعمیرات برج خنک کننده

تعمیرات برج خنک کننده

تعمیرات برج خنک کننده و سرویس قطعات آن یکی از خدماتی است که پس از یک دوره کاری باید انجام پذیرد. لیست خدمات تعمیراتی برج خنک کننده در زیر آمده است. تعویض پکینگ و قطره گیر، سرویس و بالانس پروانه، تعمیر کاهش دور و تعویض آب پخش کن کولینگ تاور جزو این دسته اند.
در صفحه قطعات برج خنک کننده شما می توانید کلیه قطعات مورد استفاده در کولینگ تاور را ملاحظه نموده و قطعه مورد نظرتان را با بررسی مشخصات فنی انتخاب نمایید یا در صورت نیاز به مشاوره فنی با ما تماس بگیرید.

تعمیرات برج خنک کننده صنعتی

فهرست مطالب

تعویض پکینگ برج خنک کننده

تعویض پکینگ برج خنک کننده مهم ترین کار در ارتقا راندمان عملکرد دمایی کولینگ تاور است. پکینگ ها پس از مدتی دچار رسوب و گرفتگی شده و مانع عبور جریان هوا از داخل برج می شوند. در بعضی موارد با انتخاب پکینگ نادرست برای یک واحد صنعتی، برج توانایی تامین دمای مورد نظر را ندارد.
در صفحه پکینگ برج خنک کننده لیست پکینگ های موجود به همراه مشخصات فنی آن آمده است. ما نیز میتوانیم به شما در انتخاب پکینگ مناسب کمک کنیم.

تعویض قطره گیر برج خنک کننده

تعویض قطره گیر برج خنک کننده در مواردی که میزان خروج آب از فن کولینگ تاور زیاد است می تواند کمک کننده باشد. دو لایه کردن قطره گیر یا استفاده از الیمیناتور های دو کوهانه یکی دیگر از این روش ها است. اگر الیمیناتور مستقیما در معرض تابش آفتاب است، توصیه ما استفاده از قطره گیر تیغه ای با جنس PP است.
در صفحه قطره گیر برج خنک کننده لیست قطره گیر های موجود به همراه مشخصات فنی آن مانند نرخ عبور قطره از آنها آمده است.

تعمیر و تعویض فن برج خنک کننده

تعمیر و تعویض فن برج خنک کننده در مواردی که لرزش بدنه برج زیاد باشد به بهبود شرایط می انجامد. معمولا لرزش بدنه ناشی از بالانس نبودن پروانه و نیروی گریز از مرکز تولید شده توسط آن است. اگر بتوان با بالانس مجدد یا ترمیم تیغه ها این بالانس نبودن را رفع کرد نیازی به تعویض فن نیست. 
در صفحه فن برج خنک کننده انواع فن های موجود آلومینیومی و فایبرگلاس به همراه مشخصات فنی و نکات مربوط به کاربری آنها با جزییات تشریح شده است..