شرکت آبان پارت
2000 240 0933

خدمات فنی

خدمات فنی شامل سرویس هایی می شود که به منظور تعمیرات، طراحی یا بهبود عملکرد کولینگ انجام می شود. در بخش تعمیرات شرکت آبان پارت توانایی انجام کلیه خدمات سرویس کولینگ تاور را دارا است.

پیشنهاد ما این است که با توجه به پیچیدگی معادلات مربوط به عملکرد محاسبه و سایزینگ کولینگ تاور را به ما بسپارید

خدمات فنی برج خنک کننده

خدمات فنی برج خنک کننده چیست؟

خدمات فنی برج خنک کننده (cooling tower technical services) شامل خدمات فنی ارایه شده در زمینه طراحی، محاسبات و تعمیرات برج خنک کننده است. این خدمات توسط کارشناسان فنی و خبره شرکت آبان پارت ارایه شده و شما می توانید راجع به عملکرد برج خنک کننده خود گارانتی های لازم را دریافت نمایید.

راهنمای خدمات فنی برج خنک کننده

انواع خدمات فنی برج خنک کننده

خدمات فنی برج خنک کننده شامل موارد زیر می باشد:

تعمیر برج خنک کننده

تعمیر برج خنک کننده به دو بخش قطعات و بدنه تقسیم میگردد. برای تعمیرات بدنه کولینگ تاور اگر از جنس فایبرگلاس باشد، با لایه گذاری مجدد تا حدی میتوان آن را ترمیم کرد. در بخش قطعات معمولا تجهیزات دوار مانند فن برج خنک کننده، کاهش دور و گیربکس قابلیت تعمیر نداشته و باید تعویض گردند.

در صفحه تعمیر برج خنک کننده می توانید لیستی از خدمات تعمیراتی ارایه شده از سوی شرکت آبان پارت مانند تعویض پکینگ، تعویض قطره گیر، تعویض و بالانس فن و تعمیرات مربوط به کاهش دور کولینگ تاور را بیابید. در صورت نیاز به راهنمایی در خصوص نحوه تعمیر کولینگ تاور لطفا با ما تماس بگیرید.

محاسبات برج خنک کننده

محاسبات برج خنک کننده شامل چند بخش محاسبات حرارتی (Thermal Design)، محاسبات سازه (Structural Design) و محاسبات تخصصی مربوط به فن و سیستم توزیع آب میگردد.

طراحی حرارتی کولینگ تاور مهمترین بخش طراحی برج خنک کننده است که عملیات سایزینگ برج، انتخاب نوع و میزان پکینگ، نوع و سایز فن و الکتروموتور و نحوه طراحی سیستم توزیع آب در آن قرار میگیرد.

در صفحه محاسبه برج خنک کننده می توانید لیستی از خدمات ارایه شده از سوی شرکت آبان پارت در زمینه طراحی کولینگ را مشاهده فرمایید.

مشاوره فنی برج خنک کننده

مشاوره فنی برج خنک کننده به مشاوره در زمینه کلیه موضوعات مرتبط به برج خنک کننده گفته می شود. شما برای موارد زیر می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان شرکت آبان پارت بهره ببرید:

  • انتخاب نوع برج خنک کننده مناسب برای کاربری مورد نظرتان
  • نحوه به دست آوردن سایز درست دستگاه با توجه به شرایط طراحی ارایه شده از سوی کارفرما
  • انتخاب نوع و میزان پکینگ مورد نیاز با توجه به شرایط حرارتی و میزان آلودگی اب در گردش
  • انتخاب نازل مورد نظر و تعیین تعداد آن با در نظر گرفتن کیفیت آب و جلوگیری از رسوب گرفتن آن
  • تشخیص اینکه کدام مدل فن با چه دوری و چه توان الکتروموتور جوابگوی نیاز دستگاه خواهد بود

برای تمام موارد فوق و هر موضوعی که در هنگام خرید دستگاه برج خنک کن و یا تامین قطعات جانبی آن برایتان سوال ایجاد شده می توانید بدون فوت وقت با ما تماس بگیرید. با افتخار پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود.

خدمات فنی برج خنک کننده (cooling tower technical services) شامل خدمات فنی ارایه شده در زمینه طراحی، محاسبات و تعمیرات برج خنک کننده است. این خدمات توسط کارشناسان فنی و خبره شرکت آبان پارت ارایه شده و شما می توانید راجع به عملکرد دستگاه خود گارانتی های لازم را دریافت نمایید.

خدمات فنی برج خنک کننده شامل موارد زیر می باشد:

  • تعمیرات برج خنک کننده
  • محاسبه برج خنک کننده